Home

A edita A invita concept ionut radu discurs Propunere ziua de azi Muntele Kilauea

Ionuț Radu, discurs magistral înaintea meciului România - Franța! ”Am  plecat din nimic şi ajungem în top”. VIDEO - Fanatik.ro
Ionuț Radu, discurs magistral înaintea meciului România - Franța! ”Am plecat din nimic şi ajungem în top”. VIDEO - Fanatik.ro

Ionuț Radu, discurs senzațional: ”Vă am pe voi în fața mea. Și am o țară  întreagă în spatele meu”
Ionuț Radu, discurs senzațional: ”Vă am pe voi în fața mea. Și am o țară întreagă în spatele meu”

OFICIAL | Ionuț Radu a fost prezentat la Auxerre. Ce au scris francezii  despre portarul român
OFICIAL | Ionuț Radu a fost prezentat la Auxerre. Ce au scris francezii despre portarul român

Discurs de Oscar, audienta de circ! Ce gandeau tricolorii mici in momentul  discursului lui Radu!
Discurs de Oscar, audienta de circ! Ce gandeau tricolorii mici in momentul discursului lui Radu!

Ionuț Radu va fi împrumutat la Lorient

Am intrat direct în ședință!” Ionuț Radu, gata de debutul din  preliminariile EURO 2024! Ce a spus despre trecerea de la U21 la naționala  mare | Sport.ro
Am intrat direct în ședință!” Ionuț Radu, gata de debutul din preliminariile EURO 2024! Ce a spus despre trecerea de la U21 la naționala mare | Sport.ro

VIDEO FABULOS | Discurs de LIDER! Ionuţ Radu şi-a impulsionat colegii  înainte de meci: ”Ieşim afară şi o să luăm ceea ce merităm!”
VIDEO FABULOS | Discurs de LIDER! Ionuţ Radu şi-a impulsionat colegii înainte de meci: ”Ieşim afară şi o să luăm ceea ce merităm!”

Discursul impresionant al căpitanului Ionuț Radu înaintea partidei cu  Anglia - YouTube
Discursul impresionant al căpitanului Ionuț Radu înaintea partidei cu Anglia - YouTube

Dintr-o mare suferință, Andrei Ionuț Radu, căpitanul de 22 de ani al  Naționalei, a găsit puterea să se ridice: de unde vine forța cu care le  vorbește colegilor înainte de meci
Dintr-o mare suferință, Andrei Ionuț Radu, căpitanul de 22 de ani al Naționalei, a găsit puterea să se ridice: de unde vine forța cu care le vorbește colegilor înainte de meci

Imagine impresionantă cu Ionuț Radu pe Arena Națională

Ionuț Radu, în genunchi după gafa decisivă din minutul 90+5 al meciului  Fiorentina - Cremonese 3-2
Ionuț Radu, în genunchi după gafa decisivă din minutul 90+5 al meciului Fiorentina - Cremonese 3-2

Ionut Radu - totul despre Ionut Radu, ce salariu are Ionut Radu, cate  goluri a inscris in Liga 1 - Fanatik
Ionut Radu - totul despre Ionut Radu, ce salariu are Ionut Radu, cate goluri a inscris in Liga 1 - Fanatik

VIDEO EMOTIONANT | Nu ai cum sa pierzi dupa un asemenea discurs! Radu,  reactie de MARE CAPITAN: "Iesim afara si luam ce meritam! 10 minute de  prelungiri? 10 minute jucam!" | Sport.ro
VIDEO EMOTIONANT | Nu ai cum sa pierzi dupa un asemenea discurs! Radu, reactie de MARE CAPITAN: "Iesim afara si luam ce meritam! 10 minute de prelungiri? 10 minute jucam!" | Sport.ro

Euro 2019 | ”E ce ne-a lipsit nouă în ultimii 20 de ani!”. Mirel Rădoi,  discurs memorabil după victoria magică cu Anglia
Euro 2019 | ”E ce ne-a lipsit nouă în ultimii 20 de ani!”. Mirel Rădoi, discurs memorabil după victoria magică cu Anglia

mirel radoi romania u21 - Citeste toate articolele despre mirel radoi  romania u21
mirel radoi romania u21 - Citeste toate articolele despre mirel radoi romania u21

Ce a făcut Auxerre, echipa lui Ionuț Radu, cu ultima clasată din Ligue 1 |  Sport.ro
Ce a făcut Auxerre, echipa lui Ionuț Radu, cu ultima clasată din Ligue 1 | Sport.ro

Ionuț Radu renunță la discursul motivațional: "Nu are sens". Ce l-a făcut  pe căpitanul naționalei U21 să ia această decizie
Ionuț Radu renunță la discursul motivațional: "Nu are sens". Ce l-a făcut pe căpitanul naționalei U21 să ia această decizie

Ionuț Radu, autorul unui nou discurs fantastic: „Murim pe teren! Nu mi-e  frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate!”
Ionuț Radu, autorul unui nou discurs fantastic: „Murim pe teren! Nu mi-e frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate!”

ViDEO] EURO U21. Ionuț Radu, discurs împresionant înainte de victoria cu  Anglia: „Nu mi-e frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate.  Ne-am născut câștigători și vom
ViDEO] EURO U21. Ionuț Radu, discurs împresionant înainte de victoria cu Anglia: „Nu mi-e frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate. Ne-am născut câștigători și vom